Profit & Dobro vol. 2 (přesun na 2023)

image

»» Titulek dává tušit, že pro vás máme částečně nemilou, ale možná i skvělou, zprávu.

Jelikož předvánoční čas je časem nejen finálního tahu na branku pro tento rok, ale láká hodně z vás na hory 🎿 a nebo i do teplých krajin 🏄‍♀️ postihnul náš závěrečný event pro 2022 poněkud přirozený neduh — »» nevhodnost termínu ««

»» Vzhledem k zájmu mnoha účastníků a zároveň kolizi jejich kalendářů jsme se rozhodli pro přesun Profit & Dobro na jaro 2023 ««

❄️ Věříme, že tímto umožníme vícero z vás přijít a diskutovat tak důležité téma filantropie nejen s odborníky ale i s lidmi, kteří filantropickou cestu jejich businessu teprve rozmýšlejí.

❄️  Můžeme si tedy teď v předvánočním čase všichni užít více úsměvů a méně hektického času, abychom se společně v klidu potkali v březnu (předběžně) 2023. Děkujeme za pochopení a zachování nadšení k filantropii.

👉 Chcete být mezi prvními, kteří se o novém termínu dozvědí, zanechte nám svůj ve formuláři níže.

⭐ ⭐ ⭐ Výjimečná akce určená pro foundery a founderky komunity Czech Founders. ⭐ ⭐ ⭐

Přijďte se nechat inspirovat  a networkovat do uhrančivé atmosféry Muzea Kampa (Sovovy mlýny), přímo mezi grafiky a instalace světoznámého Stanislava Kolíbala. Nenech si ujít výjimečnou večeři přímo u Vltavy pod taktovkou Mlýny restaurant.

V letošním ročníku Profit & Dobro vol 2. s podtitulem “od businessu k filantropii” uvidíte a uslyšíte řadu skvělých speakerů ze světa filantropie v byznysu i nezisku.

Do speciální skupiny lidí, kteří s námi budou ten večer sdílet názory v moderované diskusi, patří Zdeněk Cendra (CDN77), Sanjiv Suri (Zátiší Group), a Silke Horák (Tilia Impact Ventures) a Ondřej Vlček (Avast/Gen), společně s partnery z nadace Via Clarita, a další. Budeme se věnovat hlavně filantropii a rozmanitým cestám, které k ní vedou.

Nakonec během večera představíme nový koncept CF Pledge a první ambasadory v komunitě Czech Founders.

Chcete na akci dostat nejen sebe, ale pozvat i někoho z nezisku? Nečekejte a kupujte buddy vstupenku! Jak na to se dozvíte v registračním formuláři.

Na večeru vystoupí

UPOZORNĚNÍ

Czech Founders se od 1.12. 2022 stávají plátci DPH, a proto musí od tohoto data plošně zvýšit ceny o 21%.