Founders Christmas Festival, 12/2021

image

Jelikož nám Covid překazil velké závěrečné Founders setkání roku 2021, zkusili jsme místo něj vytvořit netradiční alternativu v podobě Vánočního Founders Festivalu.

Během jednoho dne proběhlo 8 workshopů po Praze a online a zapojilo se přes 50 lidí. Workshopy a diskuse byly na témata, která jsme vybrali na základě nápadů a požadavků lidi z komunity Founders, kteří je následně také vedli. Den jsme zakončili setkáním na Staroměstském náměstí a společným svařákem.

Zároveň jsme vstupným podpořili neziskovou organizaci Pragulic částkou 34 000Kč

Diskutovalo se na témata:

  • Expanze na Blízký a Střední východ
  • NFT & web 3.0
  • Budování mezinárodního sales a expanze do zahraničí
  • Praktické lesson learned při růstu firmy aneb co bych udělala jinak
  • LinkedIn & PR: jak na to
  • Sales proces pro enterprise SaaS
  • Jak raisovat Series A - diskuze
  • Jak efektivně řídit DEV a produkt

Festival měl skvělý ohlas a určitě chceme v budoucnu zopakovat stejný koncept setkání a sdílení zkušeností. Zároveň nás tenhle formát moc bavil a jsme rádi, že jsme mohli vyzkoušet něco, co nás navrací k původní myšlence Founders.

O Pragulic:

Pragulic je sociální podnik, který se zaměřuje na přibližování různorodých světů a životních příběhů skrz autentické zážitky. Aktivity Pragulicu směřují k destigmatizaci a budování empatie. V tuto chvíli se zaměřují na témata jako závislosti, život na ulici, nemoci těla a duše, LGBT, chudobu, lidi vyloučené a na jinakost obecně. Nabízí práci a podporu těm, kteří jsou v nelehké životní situaci. Organizují především netradiční prohlídky města, také zážitek 24 hodin bez domova, přednášky, workshopy, online prohlídky a živá vysílání.

Pragulic dlouhodobě dělá skvělou práci a pomáhá lidem bez domova. V COVID období jim vypadly příjmy a přišli o pozornost. Proto jsme se founderce Terce Jurečkové rozhodli pomoct. Podpořit je můžete dál rezervováním prohlídky Prahy očima člověka bez domova na Pragulic.cz

Festivalová setkání:

image
image
image
image
image
image